Na drodze, szczególnie podczas dłuższej podróży często bywa tak, że samochód jest bardzo brudny, również w środku, a w okolicy nie ma żadnej myjni. Mobilne myjnie parowe pozwalają nie tylko na wyczyszczenie samochodu w każdej chwili, ale również dokonanie tego w szybki i ekologiczny sposób. Ale czym właściwie są myjnie parowe?

Ekologiczne i oszczędne rozwiązanie

Najważniejszą różnicą między tradycyjną wodną myjnią a myjnią parową jest poziom zużywania wody. Zużycie wody w przypadku korzystania z myjni parowej jest aż kilkukrotnie mniejsze. Wynika to głównie ze sposobu działania. Dzięki gorącej suchej parze mycie samochodu jest bardziej ekologiczne, a na dodatek znacznie dokładniejsze niż przy wykorzystaniu wody. Co więcej, dokładność nie równa się z przedłużeniem procesu, wręcz przeciwnie, w przeciwieństwie do myjni wodnych, mycie parą nie wymaga korzystania z dodatkowych detergentów. Gdy mowa o wnętrzu pojazdu, nie ma nic gorszego niż jazda na brudnej przepoconej tapicerce. 

Myjnie parowe pozwalają również na wyczyszczenie samochodu od wewnątrz, bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń w środku. Para jest w stanie zdezynfekować wnętrze pojazdu, zneutralizować wszelkie zapachy, a nawet odkurzyć i wyczyścić najgłębsze zakamarki, do których, przy bardziej tradycyjnych metodach, o wiele trudniej dotrzeć. Fortador Pro Plus jest sprzętem o wysokiej jakości, który może pracować w temperaturze od 120°C do 140°C, a jego robocze ciśnienie wynosi maksymalnie 16 barów. Innym ważnym wyróżniającym go od innych tej klasy sprzętów elementem jest dotykowy wyświetlacz, który pozwala sprawdzić zużycie detergentów oraz stan filtra. 

Mobilna myjnia parowa

Mobilne myjnie parowe firmy Fortador są bardzo praktycznym sprzętem, który powinien się znaleźć w każdym samochodzie. Dzięki kompletowi, który można zawsze zabierać ze sobą na drogę, nie trzeba się martwić o szukanie myjni albo o powrót brudnym pojazdem. Dzięki mobilnej myjce parowej istnieje możliwość wyczyszczenia samochodu w każdej chwili oraz o każdej porze. Co więcej, ponieważ mycie parą nie tworzy dużej ilości ścieków, a dezynfekcja przy pomocy suchej pary nie wymaga zużycia wielu środków chemicznych, miejsce czyszczenia również nie ma znaczenia. Dodatkowo, do mobilnej myjki parowej można skompletować inne ważne akcesoria takie jak szczotki do twardych zabrudzeń, przedłużki do węży, czy inne profesjonalne środki myjące. Dzięki pełnemu zestawowi, mając „wszystko w jednym”, samochód jest zawsze czysty, wtedy kiedy tego chcemy, a nie tylko, kiedy możemy i jest nam po drodze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here