Warto zdecydować się na usługi firm transportowych, które dbają o magazynowanie, logistykę, jak i transport towarów za granicę. Jak przewozić bezpiecznie towary za granicę? Co zrobić, by zadbać o transport towarów do różnych państw i mieć pewność, że wszystkie przebiega tak, jak powinno? Odpowiedź jest prosta. Konieczne jest wybranie skutecznych rozwiązań w transporcie towarów.

Jakie są zalety transportu towarów GEFCO?

Transport towarów GEFCO to prostota z jednym punktem kontaktowym, zintegrowanymi rozwiązaniami logistycznymi oraz zarządzaniami operacjami celnymi. Dzięki temu każdy etap podróży jest wydajny i efektywny. Transport towarów GEFCO cechuje się efektywnością, nie zapominając jednak o zorganizowaniu, optymalizacji kosztów, czy skróconym czasie tranzytu. To wszystko sprawia, że cały proces transportu przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, GEFCO zapewnia również monitorowanie operacji w czasie rzeczywistym, zarządzanie wydajnością, a także kontrolę przepływów międzynarodowych.

Prócz tego GEFCO zapewnia takie rozwiązania jak:

– Magazynowanie — firma zapewnia rozwiązania, które poprawiają wyniki łańcucha dostaw firmy.
– Control Tower — to punkt kontaktowy, który służy do monitorowania oraz synchronizowania przewozów. Tym samym o wiele łatwiej jest zadbać o zadowolenie klienta.
– Logistyka targów — logistyka targów obejmuje rozwiązania, które są dostosowane do logistyki organizowanych wydarzeń.
– Reprezentacja celna — w tym między innymi optymalizacja ceł na świecie.
– Reprezentacja podatkowa — zapewnienie lokalnej zgodności z VAT.
– Opakowania zwrotne — zoptymalizowanie zaopatrzenia zakładu
– Logistyka pojazdów gotowych-zarządzanie przewozami pojazdów
– LLP — zwiększanie konkurencyjności łańcucha dostaw

Wybierając firmę, która zajmie się rozwiązaniami logistycznymi i transportowymi, nie należy obawiać się transportu towarów za granicę. GEFCO oferuje przewozy drogowe, a także transport kolejowy, morski oraz lotniczy.

Do tego, zapewnia kompleksowe i optymalne rozwiązania, które są monitorowane przez ekspertów i system IT. Należą do nich takie aspekty transportu towaru, jak dostawy do miejsc produkcji, dystrybucja do hurtowni, dostawy do klientów, a także optymalizacja przepływów transportowych, jak i logistycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here