Kredyt na montaż LPG czy jazda na Benzynie PB95? Oto jest pytanie?

Benzyna zawsze będzie droższa dwukrotnie niż gaz LPG. Obecnie instalacja gazowa jest tak dopracowana, że precyzyjnie współpracuje z komputerem benzynowym auta. Dzięki temu auto gaz jest dodatkowym systemem zasilającym nasze auto tyle, że jazda na gazie przynosi ogromne oszczędności. Instalacja gazowa LPG najlepszych marek autogazu zamontowana fachowo i zgodnie ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a Warszawa to dla Klienta gwarancja niezawodnego auta. Sprawnego i taniego w użytkowaniu gdyż cena LPG od prawie 20 lat stanowi średnio jedynie 43% ceny benzyny PB 95. Czy zatem warto jeździć na benzynie?

Nie warto, chyba, że ktoś bez sensu chce wydawać i przepłacać na droższe paliwo. Po montażu gazu jeździmy tym samym autem, w niepogorszonym komforcie auta-płacimy za to o połowę mniej za tankowane paliwo. Klient pyta: Jaka instancja LPG będzie najlepsza do  auta, nie zepsuje silnika i będzie bezawaryjna? Jaka cena LPG za kompletny i oryginalny set autogazu i montaż gazu? I ile będę musiał zapłacić od razu?

Czasy dziś są ciężkie. Rozumiemy to i dlatego mamy dla Państwa super rozwiązanie.
Montaż LPG w kredycie, który spłaca zamontowany  autogaz. Swojego rodzaju perpetum mobile oszczędności i łatwy sposób na podratowanie budżetu domowego. W Energy Gaz Polska oferowane Klientom kredyty są na bardzo korzystnych warunkach. Dobrej klasy instalacja gazowa LPG włoskiej Marki BRC kosztuje 3100 zł. Jednorazowa zapłata za gaz w takiej wysokości może być obciążeniem. Rozumiemy to. Wystarczy jednak, że Właściciel auta ma zdolność kredytową i w procedurach bardzo uproszczonych weźmie kredyt w linii kredytowej 0,5 % miesięcznie na 12 rat a koszta obsługi kredytu i oprocentowanie wyniesie go 15,67 złotych miesięcznie. Tyle dopłaci do raty kapitałowej. Przyznacie Państwo, że to niewielki koszt dodatkowy a nie trzeba jeździć na benzynie i bez sensu marnować pieniądze. Pierwsza rata za montaż LPG wymagana będzie do zapłaty dopiero za miesiąc. Zamieniając benzynę na gaz oszczędzacie Państwo od razu znaczna kwotę, która spokojnie może pokryć ratę kredytu. Gaz LPG finansuje spłatę kredytu na montaż instalacji gazowej. Prosta kalkulacja. Jeżdżąc na benzynie zostawiamy przy dystrybutorze miesięcznie 500zł. Tankując gaz za te same kilometry zapłacimy niespełna 250 zł i to jest fenomen tej zmiany. Jeżdżąc na benzynie przez 12 miesięcy zostawimy na stacji 6000 zł. Montaż instalacji LPG da nam obniżenie wydatków na paliwo LPG do sumy 3000 zł. W rok przy niewielkim przebiegu zaoszczędzicie Państwo tyle pieniędzy, że kredyt prawie w całości pokryje oszczędność z użytkowania LPG. Kolejne lata to czysty zysk bo kasa zostanie w budżecie domowym na przyjemności.

Całkowity koszt kredytu na kwotę 3100 zł na 12 miesięcy wyniesie Państwa 188 zł. To wszystko. Ta niska kwota dziś nie wystarczy na jednorazowe zakupy w markecie dla 4 osobowej rodziny. Niski koszt kredytu dziś nie jest obciążeniem i dzięki termu instalacje gazowe w Energy Gaz Polska cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem.

Drogi Kliencie: Już wiesz, że kredyt to korzystne rozwiązanie przy montażu instalacji gazowych. Niewiele się dopłaca, a gaz LPG pracuje od dnia instalacji oszczędzając na ratę płatną za miesiąc.

Koszta kredytu są niskie a zysk bo jeździsz na LPG wysoki. Bądź smart… wybierz korzyści z montażu LPG i ciesz się niskimi kosztami eksploatacji auta.

Nie rozważaj jaki koszt za instalacje Auto Gaz trzeba ponieść. Zawsze można skorzystać z kredytu z oprocentowaniem 0.5% w skali miesiąca. Zadaj pytanie Ekspertowi LPG aby uzyskać profesjonalną odpowiedź! Najistotniejszy jest precyzyjny dobór komponentów instalacji gazowej LPG oraz ich fachowy montaż. To gwarancja bezproblemowej pracy silnika i swobodnego korzystania po montażu gazu. Energy Gaz Polska gwarantuje również niskie ceny założenia gazu! Nasza Firma znana jest z profesjonalnego podejścia oraz przyzwoitych cen instalacji LPG. Obecnie umożliwiamy przy montażu LPG rozłożenie opłaty za instalację na raty dogodne do spłaty! Nie czekaj! Im później zamontujesz LPG w EGP tym później zaczniesz oszczędzać! Zamień benzynę na gaz LPG, weź niskooprocentowe raty na montaż LPG a zaoszczędzisz.
Kliknij w LINK: https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/ (LPG NA RATY)

Lub zadzwoń pod nr. 22 810 00 90. Specjaliści ds. montażu LPG doradzą i dobiorą dedykowaną instalację gazową do Twojego samochodu, zapiszą na montaż Auto Gazu, poinstruują w kwestii warunków zaciągnięcia preferencyjnego kredytu. Do usłyszenia i zobaczenia w EGP.
Zapraszamy do Energy Gaz Polska. Firmy z wysoką i wyłączną specjalizacją: montaż, serwis LPG.

 lpg raty

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here