Zakupienie dobrego samochodu używanego może być poważnym problemem, gdy nie wiemy, na co dokładnie zwrócić uwagę. Tutaj z pomocą przychodzą salony dealerskie, w których można zakupić także auta z drugiej ręki!

Salony dealerskie najczęściej kojarzymy z samochodami nowymi. Warto jednak wskazać, że wiele z nich oferuje obecnie także pojazdy używane. Dlaczego warto zdecydować się wtedy na kupno auta od dealera?

Auta dla wymagających

W salonach dealerów możemy przede wszystkim spotkać samochody używane, które pochodzą z wymiany z klientami, są odkupowane od nich, a także są poleasingowe. Dostępne są także modele legalnie sprowadzane z innych krajów.

To na ogół modele z ostatnich roczników, które nadal wyróżniają się świetny stanem technicznym oraz wizualnym. Często to także bogate wersje wyposażeniowe, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Sprawdzone – bez ryzyka

Zakupienie samochodu od dealera to propozycja dla osób, które nie chcą ryzykować. Samochody, zanim trafią na sprzedaż, są dokładnie kontrolowane. W ten sposób niebezpieczeństwo towarzyszące kupowaniu samochodów przez ogłoszenia, komisy czy giełdy jest wyeliminowane.

Klienci otrzymują dokładnie informacje o stanie technicznym pojazdu, a także dostają gwarancję wynoszącą pół roku albo rok. Można też bez problemu wybrać się na jazdę próbną, aby przetestować auto na żywo.

Dodatkowe udogodnienia dla kupujących

Powyższe zalety to jeszcze nie wszystko, co czeka na klientów salonów dealerskich decydujących się na zakup używanego samochodu. Warto także wskazać, że można skorzystać z szeregu dodatkowych udogodnień, aby transakcja była w pełni udana.

Salony dealerskie oferują klientom możliwość skorzystania z atrakcyjnych form finansowania, na przykład kredytów samochodowych czy leasingów. Możemy więc wziąć kredyt nie tylko na nowe Mondeo, ale również na używane auto.

Na miejscu można również bez problemów zakupić korzystne polisy ubezpieczeniowe – bez potrzeby dodatkowego odwiedzania placówki ubezpieczyciela.

Dla klientów salony przygotowują też inne bonusy, na przykład gratisy do samochodów, zniżki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here