Alfa Romeo jak żadna inna marka przywiązuje wagę do tego, na co pracowała od początku istnienia: rozpoznawalność. Włoski koncern niezmiennie sięga po rozwiązania sprawdzone, solidne, a przy tym doskonale znane europejskim kierowcom. Nie inaczej jest w przypadku modelu Giulia Veloce.

Nowa stara jakość

Oczywiście to nie tak, że Alfa Romeo nie sięga po nowe pomysły – regularnie odświeża linię modelową, dostosowując ją do wymagań współczesnych kierowców. Z przyjemnością sięga jednak po sprawdzone rozwiązania, które kojarzą się z solidnością i uniwersalnością. Alfa Romeo Giulia na nowo zdobyła serca europejskich kierowców, zachwycając elegancją i prostotą. Model dostępny jest w kilku wersjach – jedną z ciekawszych jest Veloce, który z jednej strony nawiązuje do klasycznych samochodów Alfy Romeo, a z drugiej ma w sobie wszystko to, co potrzebne dziś do komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Magia szczegółów

Wystarczy spojrzeć na opływowy kształt nadwozia i subtelnie dopasowane dodatki, aby spostrzec, że Giulia Veloce jest autem nietuzinkowym. Jazda na najwyższym poziomie możliwa jest dzięki zastosowanym w modelu rozwiązaniom. Z zewnątrz wydaje się, że to zwykła limuzyna, wszystko zmienia się po zajęciu miejsca za kierownicą, które oddziałuje na zmysły jak mało które samochodowe wnętrze.

Prowadzenie samochodu

A tam czeka kierownica: sportowa, podgrzewana, smukła, obszyta delikatną, wysokiej jakości skórą. Do tego fotele o odpowiednio dopracowanym profilu zwiększającym komfort jazdy oraz dopracowana w każdym szczególe deska rozdzielcza z dodatkiem eleganckiego aluminium (skrytego również na desce rozdzielczej oraz w centralnych drzwiach). Wystarczy przez chwilę przyjrzeć się obszyciom, wykończeniu tapicerki, skrupulatnie przemyślanej desce rozdzielczej, aby przekonać się, że wnętrze tworzyli profesjonaliści. Na dodatek tacy, którzy wiedzą, że najlepsze rozwiązania to te sprawdzone. Czyli dokładnie takie jakie znajdziecie w Alfie Romeo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here