Prezent w postaci wyjątkowych przeżyć, emocji i zastrzyku adrenaliny to zawsze dobry pomysł. Jazda sportowym samochodem na przeznaczonym do tego torze może być jednym z wyjątkowych motoprezentów zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i amatorów. Prawo jazdy nie jest konieczne – osoby bez licencji mogą towarzyszyć kierowcom w roli pasażera.

Auta, które zazwyczaj oglądamy na stronach motoryzacyjnych magazynów są na wyciągnięcie ręki na najlepszych torach wyścigowych zlokalizowanych w różnych zakątkach Polski. To tutaj można poczuć się jak profesjonalny kierowca rajdowy i przeżyć sportową przygodę.

Tor Kielce

Najsłynniejszym torem wyścigowym w Polsce jest tor w Kielcach, zlokalizowany w malowniczej scenerii gór Świętokrzyskich na lotnisku Masłów. Kameralne położenie wśród zielonych terenów, idealna nawierzchnia i dynamiczna, zróżnicowana trasa sprawiają, że to właśnie tor kielce daje możliwość wypróbowania pełnej mocy sportowych aut. Jego najdłuższa prosta liczy aż 400 m, przy kilkumetrowej szerokości, więc rozpędzenie się nie stanowi tutaj problemu. Cała długość toru to 2500 m z siedmioma zakrętami i mnóstwem technicznych nawrotów, umożliwiających osiągnięcie zawrotnej prędkości. Każdy test pojazdów jest poprzedzony szkoleniem prowadzonym przez profesjonalnego instruktora.

Tor Ułęż

Ferrari, Aston Martin czy Lamborghini? Jazda każdym z aut po profesjonalnym torze wyścigowym dostarczy porcję adrenaliny i niezapomnianych wrażeń – tor ułęż jest miejscem do tego stworzonym. Betonowa nawierzchnia, 2500 m długości, 5 zakrętów i pół kilometra najdłuższej prostej pozwala na doskonalenie umiejętności szybkiej jazdy nie tylko profesjonalnym kierowcom. Tor umożliwia wzięcie udziału w szkoleniach pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy uczą prawidłowej techniki i reagowania w niespodziewanych sytuacjach. Tor Ułęż jest także przystosowany do organizacji dużych imprez sportowych i biznesowych spotkań.

Tor Poznań

Jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce jest tor poznan – połączenie toru samochodowo-motocyklowego o długości 4100 m, z kartingowym. Nawierzchnia kompleksu jest przystosowana do jazdy sportowej i wyczynowej, co przyciąga do Poznania prawdziwych fanów motoryzacji. Tor wyścigowy w Poznaniu umożliwia zarówno doskonalenie już posiadanych umiejętności, jak i naukę profesjonalnej jazdy – wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie termin, jedno z luksusowych sportowych aut i liczbę okrążeń do przebycia. Prócz niezapomnianych wrażeń pamiątką będzie film nagrany profesjonalną kamerą w trakcie jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here