Subaru lubi rozpieszczać kierowców nietuzinkowym podejściem do samochodów osobowych. Jednym z godnych uwagi reprezentantów marki, stworzonym do poruszania się po nawierzchniach różnego typu, jest Outback. Możliwości modelu zawierają się w jego nazwie wprost nawiązującej do pojęcia wolności i swobody.

Przez stepy, przez góry, przez miasto!

Subaru Outback jest samochodem, który w sposób szczególny przypadł kierowcom do gustu. Bardzo szybko stał się odpowiedzią na potrzebę zaopatrzenia się w auto o solidnej konstrukcji, którego walory jezdne przewyższają inne zalety. Przyjemność poruszania się tym modelem mamy od roku 1995, kiedy japoński koncern po raz pierwszy zaprezentował światu swój samochód osobowy klasy średniej, który już wtedy chciał być czymś więcej niż tylko autem rodzinnym. Najnowsza odsłona różni się nieco od tego, co mogliśmy podziwiać w latach 90. Zmiany na lepsze widoczne są przede wszystkim w wyglądzie: twórcy modelu idą z duchem czasu, stawiając na opływowe delikatne kształty, które są dziś typowe już nie tylko dla limuzyn, ale także crossoverów. Nazwa, którą nadano modelowi – Outback – nabiera jeszcze większego znaczenia, gdy przyjrzymy się możliwościom technicznym.

Auto stworzone do tego, by zdobywać

Outback to australijskie określenie na rozległe pustynne tereny pozbawione żywej duszy. Nie dziwi, że japoński producent zdecydował się na takie określenie dla opisania możliwości, jakimi dysponuje model o tej samej nazwie. Ogromne pole do popisu mają kierowcy, którzy cenią prowadzenie pewne, solidne, a do tego uniwersalne na tyle, aby autem poruszać się w zróżnicowanych przestrzeniach. Poczucie bezpieczeństwa, wspierane przez najnowsze rozwiązania techniczne, to kolejny element, którego nie mogło zabraknąć w tak przemyślanym samochodzie. Wszechstronność modelu doskonale sprawdzała się w pierwszych latach istnienia i zdaje egzamin także dziś, gdy apetyt na nowości i udogodnienia jest jeszcze większy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here