Profesjonalnie, czyli kompleksowo

Rzadko kiedy obecne dzisiaj na rynku firmy, świadczą kompleksowe usługi w obszarze jakiegoś zagadnienia branży przemysłowej. Często brakuje fachowego doradztwa, popartego wiedzą na temat aktualnych trendów, serwisu sprzętowego czy profesjonalnej platformy sprzedażowej w internecie. Z całą pewnością, do tego grona podmiotów nie można zaliczyć chełmskiego Centrum Akumulatorów i Klimatyzacji, jakie z sukcesem funkcjonuje na rynku od 5 lat, jednak bazuje na kilkunastoletnich już doświadczeniach w branży technologicznej właściciela firmy. Przemyślana strategia zrównoważonego rozwoju, sukcesywna ekspansja i tworzenie nowych kanałów dystrybucji szerokiej gamy akumulatorów oraz towarzyszących im akcesoriów, sprawiły, że hurtownia akumulatorów Chełm, staje się liderem branży na wschodniej ścianie naszego kraju.

Od pewnego czasu, firma poszerzyła swoją działalność także o kompleksowe usługi związane z klimatyzacją samochodową. W punkcie handlowym przy ul. Kolejowej, gdzie swoją siedzibę ma Akumulatory Chełm, najwyższej klasy specjaliści służą profesjonalnym, bezpłatnym doradztwem oraz diagnozą w pełnym obszarze instalacji elektrycznej pojazdu bądź urządzenia. Co bardzo istotne, hurtownia motoryzacyjna Chełm, posiada na swojej stronie internetowej zakładkę ze sklepem online, który zachwyca różnorodnością wyboru, spośród szerokiego asortymentu, m. in. najwyższej klasy akumulatorów, niezawodnych prostowników i ładowarek, boosterów czy przewodów rozruchowych. Hurtownia motoryzacyjna Chełm oferuje produkty jedynie najlepszej jakości, takich ogólnopolskich i światowych marek, jak np.: Bosch, Centra, Banner , Trojan, Tuborg, Deca, Kukla oraz Banner. Centrum Akumulatorów i Klimatyzacji kooperuje łącznie z ponad 50 różnymi markami sprawdzonych producentów, jakich sprzęt jest przedmiotem działalności handlowej tego niewielkiego, ale niezwykle prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Warto wspomnieć, że układ sklepu jest bardzo czytelny i intuicyjny, głównie za sprawą dużej przejrzystości i logiki skatalogowania wszystkich produktów. W sklepie kupić można akumulatory do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, przeznaczonych do pojazdów typu kamper, offroad, rolniczych oraz zabytkowych, a także do systemów UPS.

Hurtownia akumulatorów Chełm

to również doskonałe miejsce, jeśli potrzebujemy fachowej porady i obsługi w zakresie układu klimatyzacyjnego auta. W ramach szerokiego pakietu świadczeń z tym związanych, hurtownia motoryzacyjna Chełm oferuje m. in. kontrolę szczelności i ozonowanie układu, wymianę oleju w sprężarce oraz oczywiście uzupełnianie czynnika chłodniczego. Oprócz tradycyjnego R134a, jako jedna z nielicznych firm, proponuje alternatywnie – nowy, innowacyjny i przede wszystkim proekologiczny typ czynnika, mianowicie R1234yf.

W hurtowni akumulatorów Chełm zawsze spotkamy się z życzliwym przyjęciem, wykwalifikowani pracownicy udzielą wyczerpujących informacji w każdym temacie oraz wykonają nieodpłatną ekspertyzę wielu branżowych problemów, z jakimi zmagają się posiadacze pojazdów. Na szczególną uwagę zasługuje ponadto fakt dużej wrażliwości na potrzeby, nie tylko lokalnej, społeczności, czego owocem jest angażowanie się chełmskiej firmy w różnego rodzaju inicjatywy i przedsięwzięcia charytatywne.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here