Karting zdobył grono wielu wiernych fanów. Profesjonalne wyścigi gokartowe odbywają się na specjalnych torach, które posiadają nawierzchnię bitumiczną. Jeśli myślisz o kartingu na poważnie, zacznij go trenować poprawnie – przyjdź na Kartingowy Narodowy.

Rozwijaj pasję profesjonalnie

Aby zawodnicy kartingowi mogli rozwijać swoje pasje prawidłowo, niezbędne jest trenowanie pod okiem profesjonalistów. Kiedy dziecko zrealizuje indywidualny kurs kartingowy pod okiem trenera na Kartingowym Narodowym, należy nauczyć je nowych umiejętności i nawyków, które pomogą mu w osiągnięciu sukcesu. Profesjonalny karting nie może sprowadzać się do treningów na otwartym torze, realizowanych tylko w czasie wakacyjnych – sprzyjających – warunków atmosferycznych. Całoroczne warunki do szkolenia jazdy kartingowej posiada Fundacja Racing Driver Program, która powstała przez połączenie doświadczenia Szkoły Gokartowej A1Karting oraz toru kartingowego Kartingowy Narodowy (https://kartingowynarodowy.pl/) i wspiera adeptów motorsportu. PGE Narodowy to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie znajduje się tor kartingowy o powierzchni asfaltowej.

Kartingowy Narodowy – z pasji i dla pasji… do gokartów!

Kartingowy Narodowy  to zewnętrzny, nowoczesny tor do jazdy na gokartach – to miejsce, które zapewnia nie tylko najwyższym poziom warunków do jazdy, ale i ekstremalne bezpieczeństwo, przez zaawansowany system band absorbujących siłę uderzenia czy możliwość zdalnego wyłączenia pojazdów, w razie takiej potrzeby. Wyjątkowa przyczepność toru pozwala na trenowanie prędkości i techniki jazdy. Szkolenia na Kartingowym Narodowym podkręcają gokartową pasję i wyzwalają nutę zdrowej, popartej umiejętnościami, rywalizacji. Kartingowy Narodowy jest jedynym torem w Warszawie, który pozwala na trenowanie w naturalnych warunkach od wiosny aż do późnej jesieni. Dodatkowo, Fundacja Racing Driver Program dbając o odpowiednie kwalifikacje swoich podopiecznych organizuje wyjazdy na treningi a między sezonami dba o ćwiczenia na torze halowym. Wśród trenerów znajdują się sami profesjonaliści – są to byli i obecni mistrzowi motorsportu.

Profesjonalny karting w Warszawie

Aby móc brać udział w profesjonalnych zawodach kartingowych, należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim dzieci muszą mieć ukończone 7 lat i zrealizowany sezon w Pokazach Rotax Max Challenge Poland, lub po skończeniu 8 roku życia. Kartingowy Narodowy jako jedyny zespół w kraju może pochwalić się współpracą z KSP Racing, organizatorem mistrzostw kartingowych. Dzięki temu, zawodnicy z Fundacji Racing Driver Program są wyjątkowo dobrze przygotowani do zdobycia licencji kartingowej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here